Головне меню

            Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась 44-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 23 депутати із 26 обраних.

            На сесію для розгляду та відповідного прийняття рішень було винесено 4 питання порядку денного. Всі питання порядку денного попередньо розглядались на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради. Також  всі проєкти рішень, винесені на розгляд 44-ої сесії міської ради, були оприлюднені згідно встановлених законодавством термінів  на офіційному вебсайті Виноградівської міської ради.

            Додатково повідомляємо, що питання  щодо розподілу земельних ділянок не було внесено  ні в проєкти рішень ні, відповідно, на сесійне засідання.

            Серед основних питань, розглянутих на сесії, депутатами: присвоєння найменування новоствореним вулицям міста Виноградів; включення об’єктів у перелік нерухомих пам’яток місцевого значення; прийняття та передача матеріальних цінностей; розгляд заяв та звернень з питань землекористування.

            Міський голова Степан Бочкай завершив засідання 44-ої сесії міської ради сьомого скликання зверненням до депутатів міської ради з словами подяки за співпрацю та плідну роботу, проведену задля добробуту мешканців міста Виноградів.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти