Головне меню

13467353_1401793276504280_483934385_o (1)        16 червня 2016 р. відбулось І пленарне засідання 5-ї сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання. Присутні 25 депутатів, один відсутній з поважних причин.  

         Перед початком  засідання депутати відхили прохання ГО «Люстраційно-антикорупційне бюро Виноградівського району»  внести до порядку денного додаткові питання, оскільки подання надійшло буквально напередодні. Тож ці питання увійдуть до порядку денного ІІ пленарного засідання.

         Відтак перейшли до розгляду основних 7 питань порядку денного:  «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. № 50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція); «Про затвердження міських Програм»; «Про внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Виноградів»; «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ»; «Про затвердження експертної оцінки майна територіальної громади»; «Про продовження терміну дії звіту про незалежну оцінку майна»; «Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування».

          Виноградівські обранці внесли зміни до міського бюджету, які дозволять із фінансових залишків провести поточні ремонти в дитячих садочках. Вони розпочнуться у липні, коли дошкільні навчальні заклади знаходитимуться у літній відпустці, що триватиме місяць. Затвердили три міські програми і  пакетом розглянули заяви та звернення з питань землекористування.

         Попередньо всі питання порядку денного пройшли обговорення на засіданнях постійних комісій, тож у залі панувала конструктивна атмосфера і одностайне голосування.  Полеміку у залі і  розбіжності в голосуванні  викликало тільки четверте питання порядку денного «Про  затвердження  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  Виноградівським ВУЖКГ».

  • 13441873_1401793273170947_811534605_o (1)Тарифи на воду у місті не змінювалися з 2012 року, – повідомив міський голова Степан Бочкай. –  За ці  чотири роки суттєво змінилась мінімальна заробітна плата, зросли ціни на бензин та електроенергію.

         Затим перейшли до голосування по спірному питанню порядку денного. Депутатська група партії БПП «Солідарність» (4 чол.), а також по одному представнику від КМКС та ЄЦ висловилися проти підвищення тарифів.

         На завершення пленарного засідання міський очільник привітав всіх зі святом Трійці,  депутатів-медиків –  із наступаючим професійним святом, а також запросив депутатський корпус  26 червня на святкування Дня Молоді, яке вперше після тривалої  перерви  відновлюється  у нашому місті.

         Наступне пленарне засідання  відбудеться 14 липня ц. р.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти