Головне меню

У Виноградівській міській територіальній громаді розпочинається реалізація проєкту надання психосоціальної підтримки ГО «Точка рівноваги» в партнерстві з організацією People in Need Slovakia

Перший заступник міського голови Адальберт Сверенко провів робочу зустріч з представниками громадської організації «Точка рівноваги», в якій взяли участь заступник міського голови Василь Тесличко, начальник юридичного відділу міськради Олександр Андрашко, керівники структурних підрозділів та спеціалісти Виноградівського інклюзивно-ресурсного центру.

Під час зустрічі обговорено питання співпраці громадської організації «Точка рівноваги» з структурними підрозділами міської ради, робота яких направлена на соціальний захист та підтримку населення.

За інформацією представників громадської організації «Точка рівноваги» зараз у Виноградівській міській територіальній громаді вони розпочинають реалізацію проєкту надання психосоціальної підтримки в партнерстві з організацією People in Need Slovakia.

Створено мобільні команди у складі психологів та соціальних працівників, які надаватимуть соціальну підтримку внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим верствам населення.

Адальберт Сверенко інформував, що з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну структурними підрозділами міської ради активно проводиться робота з соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб та їх сімей.

«Ми відкриті до співпраці та готові втілювати спільні проєкти, які направлені на захист наших громадян», – підсумував Адальберт Сверенко.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти