Шановні журналісти –
працівники засобів масової інформації!
Вітаю Вас із професійним святом – Днем журналіста! Приємно, що Виноградів має потужний мас-медійний простір: у місті працює телебачення, регулярно виходять газети, функціонують інтернет-сайти та прес-служби. Впевнений: кожен мешканець міста та району вже обрав для себе улюблений засіб масової інформації.
Журналістська праця була, є і буде життєво необхідною. Сучасне суспільство неможливо уявити без бурхливого потоку інформації, без донесення до читача і глядача переконливого журналістського слова.
У цей святковий день бажаю великій мас-медійній когорті Виноградівщини мати здорову конкуренцію і партнерські стосунки, дбати про власне професійне зростання, пошук і реалізацію цікавих тем, сюжетів і проектів, збільшувати свої тиражі і мати вдячних прихильників.
Все це можливе тільки про Вашому доброму здоров’ї, сімейному благополуччі, фінансовому достатку. Удачі Вам і творчого натхнення!
Виноградівський міський голова Степан Бочкай