Головне меню

піш. перехід      До міськради надійшов  інформаційний запит про пішохідний перехід біля центральної аптеки по вул. Миру. Попередньо цей фотофакт – «Водій припаркувався просто на пішоходному переході у центрі Виноградова» був розміщений на інтернет-сайті «Голос Карпат», в соціальній мережі  Фейсбук, у проекті «Клубок» (Клуб Оленів Карпат) та викликав   хвилю обговорень щодо існуючої розмітки «Пішохідний перехід» та відсутності знаку.

     Прокоментував цей факт міський голова   Степан Золтанович Бочкай:                                          

         – На жаль,  «олені»    з регулярною частотою порушують правила паркування у Виноградові, що свідчить про низьку культуру деяких водіїв і їхнє елементарне незнання правил дорожнього руху.  Активна позиція небайдужих активістів  повинна стати стимулом для громадського контролю над порушниками.

            Щодо пішохідного переходу та відсутності знаку на цій ділянці вулиці. Автомобільна дорога   М 23     Берегово –  Виноградово –  Велика Копаня, в яку входить вул. Миру, є на балансі служби автомобільних доріг в Закарпатській області, яка повинна здійснювати утримання, ремонт, установку знаків, нанесення розмітки. На вул. Миру в районі перехрестя  вулиць Миру – Станційна на проїжджій  частині дійсно нанесена розмітка «Пішохідний перехід», але знак викрадений.  Тому,  враховуючи неодноразові звернення до експлуатуючої  організації та неналежне виконання службою автомобільних доріг своїх обов’язків, міська рада замовила проект організації руху в центральній частині міста з нанесенням розмітки, установкою дорожніх знаків. Після  його розробки та затвердження виконавчим комітетом міської ради буде укладено угоду з підрядником на виконання  робіт.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти