Відбулось засідання комісії з питань комунальної власності та земельних відносин – Виноградівська міська рада Закарпатської області

25 та 26 травня ц.р. своє засідання провела постійна депутатська комісія з питань комунальної власності та земельних відносин (голова – Михайло Роман).

Участь у роботі комісії взяли секретар міської ради Сніжана Попович, заступник міського голови Сергій Грабар, представники депутатського корпусу, структурних підрозділів та запрошені доповідачі.

Таким чином, протягом двох днів засідань члени земельної комісії розглянули понад 250 питань, які виноситимуться на порядок денний 23-ої сесії.

Серед переліку – майнові питання, питання землекористування та містобудування, затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється, розгляд звернень громадян з питань землеустрою щодо ведення особистого селянського господарства і товарного сільськогосподарського виробництва, затвердження технічних документацій із землеустрою та ін.

Засідання комісії були конструктивними та продуктивними.

Всі проєкти рішень 23-ої сесії, що увійшли до компетенції опрацювання комісії – детально розглянуті.

Таким чином, члени комісії вирішили винести розглянуті питання порядку денного на чергову сесію Виноградівської міської ради, що відбудеться 31 травня 2023 року.