Відбулися заходи з нагоди Національного Дня пам’яті загиблих захисників України – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулися заходи з нагоди Національного Дня пам’яті загиблих захисників України

Сьогодні, 26 серпня 2023 р., у Виноградові відбулися заходи з нагоди всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

На центральній площі міста зібралися військовослужбовці, волонтери, учнівська молодь, мешканці та гості міста, родичі загиблих захисників України.

Після вшанування хвилиною мовчання захисників, які віддали своє життя за незалежність і свободу нашої країни, було виконано патріотичні пісні та висловлена подяка родичам загиблих захисників.

На завершення, всі бажаючі мали змогу взяти участь забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», який відбувся з площі Миру до замку Канків.

Патріотичний забіг присвячений до Дня пам’яті захисників України, який щорічно відзначають в Україні 29 серпня.