Головне меню

За повідомленням Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, в рамках Міжнародної міжрегіональної Асоціації «Карпатський Єврорегіон» у центральних містах зарубіжних прикордонних регіонів (Словаччина, Польща, Угорщина, Румунія) ініційовано проведення виставок фотографій «Україна у звитяжній війні за європейські цінності, суверенітет, свободу, демократію та мирний розвиток» під гаслом «Світло переможе темряву!».

Метою фотовиставок є ще більше фокусування уваги громадськості та регіональних і муніципальних влад країн-сусідів на правдивій і достовірній інформації про єднання української нації, її громад та громадян-патріотів у жорстокій  і звитяжній боротьбі проти військової агресії і терору путінської диктаторської росії.

Водночас під час проведення фотовиставок планується поширення інформації про можливості надання Україні, її територіальним громадам військової та гуманітарної допомоги, а також – про можливості масштабного інвестування у відбудову народного господарства нової європейської України після переможного завершення війни.

Орієнтовна тематика фотографій:

Результати масштабних руйнацій житлових і громадських будівель та промислової і комунальної інфраструктури міст, селищ і  сіл України  внаслідок ворожих бомбардувань і обстрілів (зокрема, і в зонах бойових дій та на територіях АЕС) .

Злочинні  і терористичні дії військових росії проти мирного населення окупованих територій, проти людяності та правил ведення війни.

Самовіддані і героїчні дії та акції мирного населення в окупованих містах, селищах і селах, а також дії органів державної влади, місцевого самоврядування, комунальних служб, поліції, ДСНС, медиків та ін. по забезпеченню життєдіяльності наших територіальних громад у найскладніших умовах і викликах війни.

Розгортання та результати активної і цілеспрямованої практичної діяльності волонтерських рухів на допомогу Збройним Силам України та формуванням територіальної оборони у вирішенні гуманітарних криз і катастроф у нинішній війні, яку розв’язала путінська росія.

Волонтерство у партнерстві з владою та у визначенні потреб, забезпеченні логістики і транспортуванні гуманітарних вантажів із зарубіжних країн – партнерів України і зокрема – у відносно безпечних прикордонних областях Західної України, зокрема на Закарпатті.

Масштабна діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування і волонтерських рухів у вирішенні практичних проблем, пов’язаних з переміщенням українських біженців до країн Європи та прийомом, розміщенням і забезпеченням соціальних послуг для вимушено переміщених осіб (ВПО) у відносно безпечних містах, селищах і селах регіонів України, зокрема на Закарпатті.

Можлива й інша тематика фотографій, спричинена війною (до прикладу – креативні ініціативи та проєкти; роль жінок і жіночих ініціатив під час війни; проблеми, пов’язані з здоров’ям і освітою дітей; відновлення економіки через евакуацію підприємств і бізнесу, кращі практики міст-побратимів України та країн-сусідів ЄС у подоланні гуманітарних викликів і загроз війни тощо.

Технічні вимоги до фотографій:

  • усі надіслані світлини електронного формату (в кольоровому або чорно-білому виконанні) будуть роздруковуватись розміром 21х30 см.
  • фотографії зазначеного розміру задля відповідної якості мають відповідати технічнім вимогам: не менше 3000 пікселів (по довшій стороні) та загалом – не менше 300 пікселів /дюйм.

Фотографії в електронному форматі необхідно надсилати на спеціально створений Google-диск https://drive.google.com/drive/folders/1dkXa40QWi-sRiujR_bBQZZVzzqko75jt?usp =sharing або  на e-mail: zakarpatya@ukr.net до 15 квітня 2022 р. включно.

Разом з фотографіями необхідно надсилати своє коротке резюме про професійну діяльність, пов’язану з фотожурналістикою та/або творчою роботою. Приймаються і аматорські фотографії за зазначеною тематикою.

Архіви
Урядові сайти