Головне меню
Виноградівська міська рада нагадує, що ситуація з закриттям дошкільних навчальних закладів міста виникла у зв’язку з суттєвим підняттям цін на ринку газу (до 40 грн. на 1 м.куб.), через відсутність договорів на постачання природного газу.
        Станом на сьогодні укладено договори на постачання природного газу, розпочато опалювальний період та відкрито для відвідування дітками наступні дошкільні навчальні заклади міста:
– Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Берізка» Виноградівської міської ради
– Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №5 «Гармонія» Виноградівської міської ради
– Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №6 Виноградівської міської ради.
        Від завтрашнього дня відкривається заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №9 Виноградівської міської ради.
        Сьогодні отримано інформацію про можливе підключення до газопостачання в закладі дошкільної освіти №8. Тож вже з понеділка, 15.11. 2021 р., цей заклад має відкритись для діток.
         В очікуванні на підписання угоди на постачання природного газу зі сторони ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдінг» залишається Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) імені Святого Йосипа Виноградівської міської ради.
         Міська рада запевняє, що для пришвидшення початку опалювального періоду в дошкільних навчальних закладах міста керівництвом цих закладів вжито всіх можливих заходів, проте, зважаючи на подібні проблеми з укладанням договорів по всій країні, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдінг» не в змозі вчасно опрацювати всі договори.
Виноградівська міська рада
Архіви
Урядові сайти