Головне меню

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ!

       З метою забезпечення вимог Закону України «Про запобігання корупції», в межах своєї компетенції, ще раз повідомляємо про те, що відповідно до статті 3 Закону депутати місцевих рад, в тому числі і депутати Виноградівської міської ради Закарпатської області, відносяться до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та є суб’єктами декларування.

     Статтею 45 цього Закону передбачено, що суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

     Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування через власний персональний електронний кабінет у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми за допомогою електронного ключа. Паперові копії декларацій не подаються.

     На офіційному сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua) в рубриці «Декларування» → «Законодавство» та на офіційному сайті Виноградівської міської ради (http://vin-rada.gov.ua) в рубриці «Електронне декларування» містяться Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені Рішенням НАЗК від 11.08.2016 р. № 3 зі змінами, де наведені деякі аспекти заповнення електронних декларацій.

    Також наголошуємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції буде здійснювати повну перевірку декларацій, яка полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих відомостей, точності оцінки задекларованих активів, перевірці на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

          Зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність у встановленому законом порядку.

      Умисне неподання суб’єктом декларування декларації до 01 квітня тягне за собою кримінальну відповідальність згідно ст. 366-1 Кримінального Кодексу України.

Міський голова С. З. Бочкай

Архіви
Урядові сайти