Головне меню

Сьогодні, 8.04.2021 р., під головуванням в.о.міського голови Адальберта Сверенко, за участі заступника міського голови Василя Тесличка у Виноградівській міській раді відбулось позапланове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було розглянуто питання відновлення роботи дитсадків та початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів територіальної громади.

З інформацією про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію присутніх ознайомили директор Виноградівської районної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталія Гірка, керівник КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков, керівник КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал.

 Згідно наданої оперативної інформації про хворих на COVID-19 динаміка захворюваності на території нашої громади йде на спад.

Відповідно до прийнятого рішення комісії ТЕБ і НС з 12.04.2021 року на території громади відновлюється робота закладів дошкільної освіти та початкових класів ЗОШ з дотриманням протиепідемічних заходів.

Навчання учнів 5-11 класів і надалі проходитиме дистанційно.

Також на території громади тривають обмежувальні заходи «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

За пропозицією членів  комісії – керівників медичних закладів, працівникам закладів освіти (початкова ланка) і дитсадків, які безпосередньо працюють з дітьми, необхідно провести тестування методом ПЛР.

ПРОТОКОЛ

ФОТО засідання

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти