Головне меню

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує:

Працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» при встановленні тарифного приладу обліку у споживача завжди роз’яснюють особливості роботи лічильника та способи зняття показників, а також надають детальну інструкцію для користування таким лічильником.

Тож на запитання «Як на зонному лічильнику розрізнити де показники «ДЕНЬ», а де «НІЧ»?» ПрАТ «Закарпаттяобленерго надає роз’яснення (переглянути їх можна і на офіційному сайті за посиланням: https://bit.ly/3rcs0By ).

Залежно від року випуску приладу обліку, що встановлений у вашому будинку чи квартирі, може різнитися місце, де буде вказано зону, за якою лічильник показує тариф, а також кількість кіловатів, нарахованих у певний період доби (вночі чи вдень).

Отже, основним моментом є те, що: 1 – це нічний тариф, 2 – денний тариф.

Залежно від типу однофазного двозонного лічильника та року його випуску прилад може показувати при перемиканні такі значення:

Тобто, такі значення висвічуватимуться вдень. Але якщо ви будете дивитися показники у період з 23.00 до 7.00 ранку, то лічильник показуватиме такі значення: Т11 (ніч), Т12 (день).

Трифазні лічильники, залежно від року випуску, показуватимуть, відповідно, вночі цифри 1.8.1 або 15.8.1, вдень цифри 1.8.2 або 15.8.2, а також 1.8.4 чи 15.8.4 – аварію та 1.8.0 чи 15.8.0 – загальний показник.

До речі, всі показники, які висвічуються на екрані, прокручуються циклічно в автоматичному режимі, тому нічого перемикати за допомогою кнопок не потрібно! Але якщо ви натиснули якусь кнопку, не хвилюйтесь, лічильник повернеться в автоматичний режим уже за хвилину.

Якщо на вашому лічильнику висвічуються сполучення літер та цифр, приміром,  Т4, Т24, 1.8.4 чи 15.8.4 – одразу слід зателефонувати до кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0-800-50-16-20 та повідомити вашу адресу і контактні дані для того, щоб працівники могли усунути проблему.

За матеріалами пресслужби ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Архіви
Урядові сайти