Головне меню

  Виноградівська міська рада, реагуючи на звернення підприємців, які здійснюють торгівлю на МП «Ринок» (великий ринок) та ринку «Урожай» (малий ринок) надає роз’яснення.

            Рішенням Кабінету Міністрів з 12 березня  2020 р. введено карантин на всій території України. Відповідно до рішення Уряду, рішенням державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 20 березня 2020 р. №2, рішеннями регіональної та районної комісій з ТЕБ і НС затверджено обмежувальні заходи.

            Зокрема,  рішенням районної комісії з ТЕБ і НС  від 17.03.2020 р.   призупинено роботу закладів громадського харчування, торгово-розважальних закладів, кав’ярень, спортивних та фітнес-залів, галерей, барів, клубів, дитячих розважальних та ігрових закладів, дискотек, пабів, ринків (окрім гуртових), усіх магазинів крім продуктових, аптек та АЗС,  розташованих на території району.

            На даний час стрімко зростає захворювання населення на  коронавірус COVID-19, що пов’язано з недотриманням правил карантину,  масовим поверненням людей з-за кордону, порушенням особами умов самоізоляції (станом на 3.04.2020 р. на Закарпатті лабораторно підтверджено 24 випадки захворювання).

            У зв’язку  з цим  6.04.2020 р. Уряд  запроваджує більш жорсткі заходи безпеки на період карантину, в т.ч. перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора; переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей); перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків; відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності); відвідування спортивних та дитячих майданчиків; відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.

            Підсумовуючи вищенаведене, повідомляємо, що Виноградівська міська рада не уповноважена переглядати рішення уряду та комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

            Виноградівська міська рада в черговий раз звертається до громадян міста з проханням суворого дотримання карантинних заходів.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти