Головне меню

                З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік. Відповідно до ст.45 ЗУ «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі посадові особи місцевого самоврядування –депутати місцевих рад, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції ( https://nazk.gov.ua/uk/ ) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування через власний персональний електронний кабінет у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми за допомогою електронного ключа.

Інформація у деклараціях зазначається станом на 31 грудня звітного року.
Дані про об’єкт декларування, що перебував у володінні або користуванні суб’єкта декларування або членів його сім’ї, зазначаються в декларації, якщо такий об’єкт перебував у володінні або користуванні станом на останній день звітного періоду або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду.

Звертаємо вашу увагу, що при заповненні декларації за 2019 рік додатково вам необхідно вказати серію та номер паспорта громадянина України, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, зареєстроване місце проживання щодо себе та членів своєї сім’ї, а також інформацію про банківські та інші фінансові установи, у яких відкрито ваші рахунки або рахунки членів вашої сім’ї.

Оновлені Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю від 13 лютого 2020 року можна знайти за посиланням:   

https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/Rozyasnennya-2020-finish-12.02.2020.pdf

З метою підготовки до електронного декларування просимо Вас виконати такі дії:

1.Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

2.Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (ключа) для роботи з Реєстром.

В разі отримання нового ЕЦП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ» та діяти згідно вказівок.

Зберігайте Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі, та пароль від неї у захищеному місці.

На офіційному веб-сайті НАЗК ( https://nazk.gov.ua ) в розділі «Декларування» та на офіційному веб-сайті Виноградівської міської ради ( http://vin-rada.gov.ua ) в рубриці «Електронне декларування, конфлікт інтересів» Ви можете ознайомитись із рекомендаціями щодо заповнення декларації, при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

Також наголошуємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції буде здійснювати повну перевірку декларацій, яка полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих відомостей, точності оцінки задекларованих активів, перевірці на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

Зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність у встановленому законом порядку.

Умисне неподання суб’єктом декларування декларації до 01 квітня тягне за собою кримінальну відповідальність згідно ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу з питань юридичного та кадрового забезпечення міської ради: каб № 10, тел. (03143) 2-20-98.

Архіви
Урядові сайти