Головне меню

сніггг     На Закарпатті оголошено штормове  попередження. Протягом  12-14 січня 2017 р. на території Закарпатської області та в м. Виноградів очікується різке погіршення погодних умов.

         У зв’язку з сильними опадами у вигляді мокрого снігу Виноградівська міська рада   звертається до місцевих мешканців, власників торгових точок, кафе, установ, підприємств та організацій дотримуватись «Правил благоустрою у м. Виноградів». Згідно «Правил благоустрою у м. Виноградів», зокрема, передбачено:

         п.3.2 – у сфері благоустрою міста власники житлових будинків та громадських споруд зобов’язані влаштовувати снігоутримувачі на даху власних будівель, забезпечувати  безперешкодну і безпечну експлуатацію тротуарів у зимовий період;

         п.5.8 – власникам транспортних засобів забороняється залишати автотранспорт на довгий час (з 24.00 до 6.00) на проїжджій частині вулиці, щоб не створювати перешкоди роботі техніці при прибиранні вулиць;

         п.5.13 – керівники підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування зобов’язані  забезпечувати прибирання території, яка надана їм у користування в межах відведеної або закріпленої території.  Підтримання чистоти на тротуарах і територіях, прилеглих до вказаних об’єктів, проводиться протягом всього робочого часу і після закінчення роботи.

         Водночас Виноградівська міська рада повідомляє,  що зупинка автотранспорту у невстановлених місцях і  на довгий період часу  унеможливлює якісне проведення прочистки проїжджої частини від снігу та просить власників автотранспорту проявляти свідоме ставлення до подолання наслідків складних метеорологічних умов. У місті до роботи по розчистці доріг від снігу та снігових заметів залучена  вся наявна техніка  КП «Виноградівське ВУЖКГ» та окремих приватних підприємців,  Виноградівського дорожньо-ремонтного пункту Іршавського райавтодору. Розчистку тротуарів  від снігу здійснюють працівники ТОВ  «Флора».

         Отже, Виноградівська міська рада звертається до мешканців міста та власників громадських споруд долучитись до прибирання тротуарів, прилеглих до їхніх власних  дворогосподарств і установ.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти