Головне меню

          Сьогодні,  25.03.2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая проведено 4-ту сесію Виноградівської міської ради восьмого скликання.

Участь у роботі сесії взяли секретар ради Сніжана Попович, заступники міського голови Адальберт Сверенко, Сергій Грабар та Василь Тесличко, депутати міської ради (33 депутати з 34 обраних), депутат Берегівської районної ради Федір Щубер, начальники структурних підрозділів, представники засобів масової інформації.

          На початку роботи міський голова ознайомив присутніх із депутатськими запитами, що надійшли до міської ради.

          До порядку денного чергової  сесії було винесено більше 140 питань, які в ході підготовки до сесії та згідно графіку роботи були детально розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

          Таким чином, всі питання порядку денного зі змінами, пропозиціями  та внесеними правками на засіданнях комісій були винесені на голосування.

Депутатами під час сесійного засідання опрацьовано проєкти рішень, проведено поіменне голосування та прийняті відповідні рішення.

          Зокрема, про затвердження звітів про виконання місцевих бюджетів, майнові та децентралізаційні питання, затвердження місцевих програм, внесення змін до бюджету, затвердження передавальних актів, питання землекористування  та інші.

          Депутати проголосували за збереження  зарплати працівникам освіти в повному обсязі та за перенаправлення коштів на будівництво дороги до нового кладовища.

           Також депутати  одноголосно прийняли Звернення до Кабміну щодо перегляду режиму роботи непродовольчих ринків на відкритих площадках у “червоній” зоні карантину та надати дозвіл працювати ринкам, в т.ч. і непродовольчою (промисловою) групою товарів за умови дотримання протиепідемічних вимог​.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти