Головне меню

 У Виноградівській міській раді відбулись чергові громадські слухання, а саме: розгляд проекту Порядку розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення (МАФи) для здійснення підприємницької діяльності у місті.

            Шляхом державного регулювання передбачається підвищити ефективність використання майна територіальної громади м. Виноградів методом передачі в оренду окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення; створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в місті; збільшення надходження коштів до міського бюджету та встановлення порядку визначення розміру плати за користування елементами благоустрою.

           Попередньо з проектом Порядку розміщення тимчасових споруд, аналізом регуляторного впливу  та проектом рішення  можна було ознайомитись на офіційному сайті   міськради та в районній газеті «Новини Виноградівщини». На день проведення громадських слухань  пропозицій та зауважень від  фізичних  та юридичних  осіб не поступило.

           На засіданні з питань обговорення Порядку розміщення тимчасових споруд були присутні депутат міської ради, керівник приватного БТІ «АРХІгруп» Михайло Роман, спеціалісти відділів міської ради, представник ТОВ «Моя земля» Олександр Стасюк та інші.

            Головуючий на громадських слуханнях, заступник міського голови Сергій Грабар  ознайомив присутніх з розробленими і поданими на обговорення документами, за якими проект  створений з метою врегулювання діяльності у сфері розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Виноградів, комплексного упорядкування розміщення тимчасових споруд на території міста, встановлення контролю та нагляду за їх розміщенням, забезпечення належного благоустрою міста, захисту інтересів територіальної громади та забезпечення реалізації конституційного права громадян на підприємницьку діяльність.

Під час громадських слухань обговорювались питання приведення функціонування МАФів до відповідності умовам Порядку розміщення тимчасових споруд, оплати орендної плати за користування елементами благоустрою, термін дії договору оренди. За пропозиціями, винесеними учасниками громадських слухань, були внесені зміни до Проекту.

            В  цілому проект Порядку розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Виноградів знайшов підтримку у громадськості і фахівців.        

            Подані поправки були затверджені учасниками громадських слухань та рекомендовані на розгляд чергової сесії міської ради для подальшого затвердження згідно чинного законодавства.

  Виноградівська  міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти