Головне меню

 

        На виборчому округу №20, до якого входять будинки №№1, 3, 6, 13  пройшли  загальні збори мешканців по обговоренню змін в законодавстві щодо подальшого утримання багатоквартирних житлових будинків (ОСББ).   На зустріч зібралось біля 80 жителів, з якими спілкувались перший заступник міського голови Василь Васильович Ціцей та депутат міськради (в/о № 20) Марина  Миколаївна Зінченко.

     Вступив в силу новий Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках», який скасовує  монополію ЖЕКів на надання житлово-комунальних послуг та перекладає повну відповідальність за утримання та управління будинком на його мешканців. Відтепер власники квартир багатоповерхових будинків мають опіковуватися не лише своїми оселями, а й сходами, дахом та подвір’ям. Згідно  з нововведенням мешканці мають термін до 1 липня 2016 року, щоб визначитися – хто здійснюватиме управління їхнім будинком надалі.

  • –  Основне призначення ОСББ – покращення стану утримання житлових будинків та прибудинкової території, одержання якісних комунальних послуг від виконавця, з яким буде укладено договір, раціональне використання платежів мешканців, – повідомив присутніх на зустрічі перший заступник міського голови Василь Ціцей.- Також необхідно обрати з-поміж себе керуючого будинком (управителя). Якщо з цією кандидатурою мешканці не визначаться –  орган місцевого самоврядування призначить будинкукеруючого і  керуючу компаніюНайефективнішим механізмом управління спільним майном у багатоквартирному будинку є здійснення такого управління саме за допомогою об’єднання його співвласників — ОСББ.

  • Подібні зустрічі вже пройшли  з мешканцями багатоквартирних будинків на виборчому округу №1 (дві зустрічі на вулицях Перемоги, Лучкая, Героїв Майдану (колишня З. Космодем’янської), на виборчому округу №18 (вул. Миру, буд. № 29, №35), дві зустрічі на в/о № 24 (вул. Армійська – колишня Черняховського), на в/о № 21 (вул. П. Тичини, буд. №15, вул. Корятовича, будинки №2 – № 15) та на в/о №15 по вул. І. Франка (мікрорайон «Меліоратор»).

                             Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти