Головне меню

Представники Виноградівської міської ради взяли участь у форумі, присвяченому цифровізації громад в умовах війни, що пройшов в Ужгороді 9.11.2022 р.

Захід відбувся у рамках українського тижня регіональної цифрової трансформації та був організований Міністерством цифрової трансформації України спільно з Закарпатською ОВА та Центром підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан розповіла щодо роботи над запуском проєкту «Дія.Цифрова громада» – єдиним маркетплейсом, де буде розміщено багато корисної інформації для представників громад. Це безпосередньо індекс цифрової трансформації регіону, територіальних громад, маркетплейс цифрових рішень тощо.

Також в Закарпатській області і в територіальних громадах продовжується реалізація проєктів з розвитку мережі ЦНАПів, підключення віддалених населених пунктів до швидкісного інтернету, впровадження режиму paperless, створення безпечного інформаційного середовища, цифровізація освіти та медицини.

Виноградівська міська рада
Архіви
Урядові сайти