Головне меню

Перший заступник міського голови Василь Ціцей провів чергову нараду, де обговорювались організаційні питання щодо проведення  у нашому місті Фестивалю спорту та здоров’я, який  був започаткований у позаминулому році та проходить за сприяння і фінансової підтримки Виноградівської міської ради.

         На нараді з організаторами даного заходу – ГО «Молодіжний рух Виноградівщини» було узгоджено дату та час проведення фестивалю,  програму заходу, нагородну атрибутику, місця проведення змагань в рамках фестивалю. 

         Запланована низка спортивних змагань для різних вікових категорій, зокрема, змагання з волейболу, баскетболу, армреслінгу, шахів і шашок, віджимання на брусах, перетягування канату, стрітболу, а також змагання з водного футболу, етап Кубку України по стронгмену, відкриті турніри з кікбоксінгу, заїзд на інвалідних візках спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Заплановані також забіг вулицями міста і велозаїзд з розіграшем серед учасників цінного призу.

         Урочисте відкриття Фестивалю спорту та здоров’я відбудеться у неділю, 27.05.2018 р. о 12.00 к.ч. на пл. Миру у Виноградові.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти