Головне меню

У селі Великі Ком’яти завершили роботи з розчистки водовідвідного каналу від замулення та дерев’яної рослинності.

З робочим візитом населений пункт відвідали перший заступник міського голови Адальберт Сверенко, заступник міського голови Василь Тесличко та секретар міської ради Сніжана Попович, які оглянули виконання робіт та поспілкувалися з працівниками підрядної організації.

На липневій сесії міською радою був підтриманий депутатський запит Сніжани Попович щодо необхідності виділення коштів для проведення руслоочисних робіт вздовж вул. Ватутіна у с.Великі Ком’яти. На виконання цих природоохоронних заходів з міського бюджету виділили кошти в сумі близько 142,0 тис. грн.

Для покращення гідрологічного та екологічного стану каналу, роботи в межах населеного пункту с. Великі Ком’яти, вздовж вулиці Ватутіна, проводилися минулого тижня працівниками  Виноградівського міжрайонного управління водного господарства. Керівник водного господарства Євген Кедик розповів, що за кошти, виділені з міського бюджету, вдалося виконати роботи з покращення гідрологічного та екологічного стану каналу, які в подальшому убезпечать від розмиву дорожнього полотна, підтоплення сільськогосподарських угідь та житлових будинків місцевих мешканців.

Архіви
Урядові сайти