Головне меню

У зв’язку зі складними погодними умовами та з метою належної організації надання своєчасної допомоги одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, бездомним особам у період значного пониження температури повітря, для уникнення загибелі людей від переохолодження у м.Виноградів функціонують стаціонарні пункти обігріву.

Зокрема, у приймальному відділенні райлікарні та на території відділення соціальної допомоги вдома та денного перебування Центру надання соціальних послуг Виноградівської міської ради за адресою: м. Виноградів, вулиця Миру,62 (колишній територіальний центр).

Всі, хто потребує допомоги, мають можливість відпочити, зігрітися, випити гарячого чаю, отримати харчування швидкого приготування та засоби індивідуального захисту.

Водночас Центр надання соціальних послуг Виноградівської міської ради просить усіх небайдужих повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел.: (03143)2-64-68; (03143)2-60-19, 050-67-51-439, 050-90-92-095.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти