У зв’язку з запровадженням «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, відповідно  до протоколу №21 позапланового засідання регіональної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій організовано комісійні перевірки дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів.

Сьогодні, 06 жовтня 2021 р., робоча група в складі представників міської ради, поліції та Держпродспоживслужби провела у м.Виноградів перевірку щодо дотримання карантинних заходів в закладах освіти, торгівлі, громадського харчування та інших громадських будівлях і спорудах  Виноградівської міської територіальної громади.

Надалі також буде організовано роботу комісії  з перевірки дотримання карантинних обмежень в усіх населених пунктах Виноградівської міської територіальної громади.

Одночасно Виноградівська міська рада вчергове звертається до мешканців  територіальної громади з проханням дотримання карантинних обмежень.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!