Головне меню

Безкоштовна юридична допомога громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ проти України і окупації частини території УкраїниГО “Всеукраїнський рух “Сила Права”


Виноградівські учасники бойових дій отримали земельні ділянки 

У Виноградівській міській раді відбулось жеребкування з розподілу вільних земельних ділянок  для надання їх під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій – членам територіальної громади міста, мешканцям, зареєстрованим на території м. Виноградів.

            Процес жеребкування відбувся у великому залі засідань, оскільки  на нього прийшла значна кількість учасників АТО, членів їхніх сімей та уповноважені особи.

            У випадку відсутності учасника бойових дій до жеребкування допускалась уповноважена учасником бойових дій  особа з документами, що засвідчують цю особу, та копією посвідчення учасника бойових дій.

            Особисто прибуло 114 учасників бойових дій та 64 уповноважені особи.

            Жеребкування  відбувалось за списком черговості подання заяв до міської ради і пройшло злагоджено та у конструктивному руслі – хоча й тривало понад чотири години.

            Затим комісія також шляхом жеребкування самостійно провела розподіл земельних ділянок для 15-ти учасників бойових дій, які не змогли прийняти участь у процесі розподілу та не забезпечили явку уповноважених осіб.

            Таким чином, розподілено земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій на нових вулицях міста Виноградів –  вул. Буківська, вул. Санаторна, вул. Сабова, вул. Сальвівська (в районі вулиці Герцена), вул.  Дротинська (в районі вулиць Лейзмана-Кривуляка), вул. Олешницька, вул. Фермерська (в районі вул. Першотравневої),   вул. Західна (в районі вул. Лермонтова).

            Також Виноградівська міська рада оприлюднює результати жеребкування з розподілу вільних земельних ділянок  для надання їх під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій – членам територіальної громади міста, мешканцям, зареєстрованим на території м. Виноградів.

            Повідомляємо учасників бойових дій про можливість проведення обміну земельних ділянок, отриманих в результаті жеребкування. Кінцевий термін подання заяв – 30 листопада 2017 р.

Виноградівська міська рада

ФОТО  проведення жеребкування       

РЕЗУЛЬТАТИ жеребкування

 


До уваги учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції

            Виноградівська міська рада повідомляє, що 24 листопада 2017 р.  відбудеться жеребкування з вибору вільних земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво для учасників бойових  дій, які брали участь в антитерористичній операції. Просимо учасників бойових дій прибути з оригіналом посвідчення УБД для участі у жеребкуванні.

            У випадку відсутності учасника бойових дій до жеребкування допускається уповноважена учасником бойових дій  особа з документами, що засвідчують цю особу, та копією посвідчення учасника бойових дій.

             У разі неявки учасника бойових дій (уповноваженої особи) для участі в жеребкуванні  комісія самостійно проведе розподіл земельних ділянок.

            Жеребкування буде   проходити  24 листопада 2017 року  о 14.00 к. ч. у великому залі засідань  Виноградівської  районної  ради (м. Виноградів, пл. Миру,5  3-й поверх).

Виноградівська міська рада


Обговорено детальні плани для будівництва індивідуальних житлових будинків для учасників АТО (29.08.2017 р.)

         У Виноградівській міській раді пройшло громадське обговорення  щодо врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (замовник проекту:     виконавчий комітет Виноградівської міської ради, розробник проекту: КП «Виноградів-проект»).

             Станом на серпень 2017 р. в міську раду на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку подано 220 заяв учасників бойових дій.             Для забезпечення їх земельними ділянками для будівництва житлових будинків міською радою, враховуючи розроблений проект внесення змін до генерального плану міста, було підібрано земельні ділянки та замовлено виготовлення 4 детальних планів територій для будівництва індивідуальних житлових будинків загальною площею 41,2 га, а саме: 

            в районі вулиці Герцена – 12,2 га, вул.Першотравневої – 4,9 га, вул. Лермонтова – 14 га та вул. Лейзмана-Кривуляка – 10 га.

            Затвердження даних детальних планів відбудеться на черговій сесії міської ради. Затим будуть розглянуті заяви учасників бойових дій щодо виділення їм земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків і на засіданні наступної  міської сесії будуть задоволені заяви тих учасників бойових дій, які подані до міської ради.

Виноградівська міська рада

ФОТО засідання

ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ територій для будівництва індивідуальних житлових будинків для учасників бойових дій, які брали участь в АТО


14-та сесія Виноградівської міської ради (14.09.2017 р.)

            Відбулась 14-та сесія Виноградівської міської ради, на якій були присутні 22 депутати із 26 обраних, а також  учасники бойових дій в зоні АТО – члени ГО  «Ветерани бойових дій Виноградівщини» та ГО «Союз ветеранів АТО, волонтерів «Патріот».

            Увага до 14-ої сесії міської ради з боку громадськості та учасників АТО була прикута у зв’язку з затвердженням детальних планів територій та наступним виділенням і розподілом земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків згідно заяв учасників бойових дій, які були подані до міської ради.  

            Міський голова Степан Бочкай звернувся до учасників АТО і членів громадських організацій, присутніх на засіданні сесії, та дав їм роз’яснення з цього актуального питання:

    • Сьогодні ми всім депутатським корпусом прийняли важливі рішення: затвердили детальні плани територій і зарезервували вільні земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво для учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, а саме по мікрорайонах: район вул.Першотравневої – 30  земельних ділянок, район вул.Лермонтова – 70, район вул Лейзмана-Кривуляка – 69, район вул.Герцена – 70  земельних ділянок. Будемо надавати вільні земельні ділянки на території м. Виноградів під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції – членам територіальної громади міста, мешканцям, зареєстрованим на території м. Виноградів. Розподіл ділянок буде здійснюватися за принципом жеребкування, яке проводе комісія, до складу якої увійдуть працівники міської ради, представники  постійних депутатських комісій та громадських організацій. Міська влада  виступає за прозорий розподіл, тож жеребкування пройде до  1 грудня 2017 р.  за участі самих учасників АТО, у присутності представників громадських організацій та засобів масової інформації.

Виноградівська міська рада


Рішення 14-ої сесії міської ради від 14 вересня 2017 р. №393 Про резервування вільних земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво для  учасників бойових   дій, які брали участь в  антитерористичній операції


Перелік заявників

на отримання земельних ділянок,

 які мають пільги як учасники бойових дій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Прізвище, імя, по батькові

 

Адреса проживання

 

Дата подання заяви

 

Примітка

 

 

 

ЛЕВДАР Юрій Михайлович посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

 вул. ********

 

26.02.2003

 

 

 
 

       2

 

Міговк Юрій Юрійович   довідка про перебування у в/ч, що залучаються до АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

13.02.2006

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

3

 

ГИЧКО Михайло Генадійович   

довідка про безпосередню участь в АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

06.06.2006

 

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

4

 

ЛЕВДАР Михайло Йосипович

довідка про безпосередню участь в АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

29.03.2007

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

5

 

СУРЕЛО Віктор Сергійович

посвідчення учасника АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

03.07.2007

 

   
 

6

 

ПОГОРІЛЯК Михайло Михайлович

 посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

01.04.2008

 

   
 

7

 

БИКОВСЬКИЙ Павло Ігорович

посвідчення учасника бойових дій АТО 

 

м. Виноградів

вул.********

 

18.07.2008

 

   
 

8

 

БЛАЖИН Степан Миколайович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

17.09.2008

 

   
 

9

 

ДУМНИЧ Юрій Васильович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

10.03.2009

 

   
 

10

 

РОСОХА Олександр Петрович

посвідчення учасника бойових дій  від 05. 03. 2009

довідка про безпос. участь у АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

10.03.09

 

   
 

11

 

КІШПЕШТА Вячеслав Іванович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

02.06.09

 

   
 

12

 

РАЦИН

Руслан Михайлович    

посвідчення бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 06.06.09

 

   
 

13

 

БАЙДАК Олександр Михайлович

посвідчення учасника бойових дій  від 05. 04. 2006

Довідка що залуч. в АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

29.06.2010

+ заява

30.10.2014

 

   
 

14

 

СТОЛЕЦЬ Володимир

Олександрович

посвідчення учасника бойових дій  від 04. 10. 1996

 

м. Виноградів

вул.********

 

13.01.2010

+ заява

31.18.2017

 

   
 

15

 

ХОДАК Микола Дмитрович

посвідченняучасника бойови дій  від 12.03.2005

 

м. Виноградів

 

вул.********

 

10. 03. 2011

 

   
 

16

 

ЯВИЦЬКИЙ Михайло Михайлович 

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 27.01.2012

 

   
 

17

 

ГЕРЕНДАЗОВ  Петро Павлович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 21.02.2012

 

   
 

18

 

МЕРКУЛОВ Богдан Іванович   

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

  01.03.2012

 

   
 

19

 

ЛЕВКО  Сергій  Ярославович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

17.10.2013

 

   
 

20

 

НОДЬ  Ілля  Гаврилович     

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

       м. Виноградів

вул.********

 

 28.10.2013

 

   
 

21

 

МІНДАК Артур Федорович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

16.  04.2014

 

   
 

22

 

ФЕНИЧ Василь Васильович          посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

09.09.2014

 

   
 

23

 

МЕЛЬНИКОВ Дмитро Вікторович

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

  м. Виноградів

вул.********

 

12.09.2014

 

   
 

24

 

БОКОЧ Янек Михайлович    посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

12.09.2014

 

   
 

25

 

ВОВКАНИЧ Михайло Юрійович

 посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

12.09.2014

 

   
 

26

 

СОРВОДІ  Сергій   Іванович       посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

30.09.2014

 

   
 

27

 

СОРВОДІ Володимир Степанович   

довідка, що залуч. в АТО    

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 01.10.2014

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

28

 

ЗІНЧЕНКО  Віталій Сергійович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 09.10.2014

 

   
 

29

 

ГЕУКАН Михайло Володимирович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

 09.10.2014

 

   
 

30

 

ПАЛІЙ Едвард Олегович   

посвідчення учасника бойових дій  від АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

14.10.2014

 

   
 

31

 

ГУСАР Микола Володимирович

довідка про безпосер.участь  в         АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

 14.10.2014

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

32

 

КОБРИН Михайло Михайлович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

 20.10.2014

 

   
 

33

 

БОРИСОВ Олександр Вікторович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

  22.10.2014

 

   
 

34

 

КАЧУР  Олександр Васильович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 22.10.2014

 

   
 

35

 

МЕШКО Микола Миколайович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 29.10.2014

 

   
 

36

 

ПОТОРІ Дмитро Олегович        

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

 29.10.2014

 

   
 

37

 

ТОКАР Іван Іванович     

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 30.10.2014

 

   
 

38

 

МОРОЗ Микола Анатолійович    

  посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

       м. Виноградів

вул.********

 

 30.10.2014

 

   
 

39

 

ОСТАШ Руслан Іванович    посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

          м. Виноградів

вул.********

 

 30.10.2014

 

   
 

40

 

ОЛІЙНИК Юрій Миколайович        посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 30.10.2014

 

   
 

41

 

ВІЗІЧКАНИЧ  Михайло Михайлович     

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 30.10.2014

 

   
 

42

 

САВКО Іван Юрійович        

довідка, що залуч. в АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 31.10.2014

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

43

 

РОСПОПА Анатолій Михайлович     

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 05.11.2014

 

   
 

44

 

СТРИЖАК Василь Володимирович

 довідка, що залуч. в АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 06.11.2014

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

45

 

ОНУШКЕВИЧ Ярослав Владиславович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 06.11.2014

 

   
 

46

 

ШАМОЛЮК Андрій Миколайович

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 11.11.2014

 

   
 

47

 

ЦИБАР Федір Федорович        посвідчення учасника

бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 11.11.2014

+ заява

27.08.15

 

   
     
 

48

 

УСОВ Дмитро Ігорович      посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 19.11.2014

 

   
 

49

 

ЧЕРКАСОВ Євген Володимирович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 19.11.2014

 

   
 

50

 

КУПАР Антон Борисович  посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 19.11.2014

 

   
 

51

 

ТОДАВЧИЧ Оттіло  Гаврилович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 21.11.2014

 

   
 

52

 

КОСТИК  Іван Ількович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 02.12.2014

 

   
 

53

 

МАТЕЙКО Іван Володимирович

 довідка про безпос. участь в АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 02.12.2014

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

54

 

ГЛАДИШ  Олександр Анатолійович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 02.12.2014

 

   
 

55

 

ШУЛАК Ігор Захарович       

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

 05.12.2014

 

   
 

56

 

ОНИСЬКО Петро Петрович  

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 08.12.14

+ заява 15.03.2017

 

   
 

57

 

БЕЛІНСЬКИЙ Андрій Іванович    

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 09.12.2014

 

   
 

58

 

ЦЕНДРА Володимир Володимирович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 10.12.2014

 

   
 

59

 

ЦОЛА Олександр Васильович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 11.12.2014

 

   
 

60

 

ЛАСЬКОВ Олександр Леонідович  

  посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

  м. Виноградів

вул.********

 

 12.12.2014

+   заява 

26.05.2015

 

   
 

61

 

ТОДАВЧИЧ Габор Гаврилович

  посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 16.12.2014

 

   
 

62

 

63

 

МОЗОЛЮК Валентин Васильович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 17.12.2014

 

   
 

Кучер Леся Степанівна

посвідчення члена сім’ї загиблого ветерана війни

 

м. Виноградів

вул.********

 

17.12.2014

 

   
 

64

 

ШУБЕРТ Олександр Владиславович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

      м. Виноградів

вул.********

 

 17.12.2014

 

   
 

65

 

ШВЕЙКА Юрій Дмитрович  

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 19.12.2014

 

   
 

66

 

ЮРАШ Віктор Петрович   

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

  22.12.2014

 

   
 

67

 

МОТРУНИЧ Іван Юрійович посвідчення учасника бойових дій  АТО 

 

   м. Виноградів

вул.********

 

  23.12.2014

 

   
 

68

 

БЕНДАС Шандор Дьордьович

 посвідчення  учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

  24.12.2014

 

   
 

69

 

ЧОНТОШ Андрій Андрійович

 довідка про участь в АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 26.12.2014

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

70

 

ПІГОР Ярослав Вікторович     довідка про участь в АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  29.12.2014

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

71

 

ГАЛАС Віталій Степанович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  16.01.2015

 

   
 

72

 

ЛІСІЦКІ  Олег Михайлович посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  16.01.2015

 

   
 

73

 

ГРЕНЬО Павло Павлович  

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 19.01.2015

 

   
 

74

 

АНОПРІЄНКО Андрій Володимирович

посвідчення  учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

  26.01.15

 

   
 

75

 

ТЕЛЯЄВ Денис Анатолійович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

  м. Виноградів

вул.********

 

 27.01.2015

 

   
 

76

 

НЕСТОРИШЕН Руслан Васильович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 29.01.2015

 

   
 

77

 

ДУДАШ Андрій Володимирович

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

10.02.15

 

   
 

78

 

КОМ’ЯТІ Олександр Рудольфович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 12.02.2015

 

   
 

79

 

БІЛАК Валентин Володимирович 

посвідчення учасника бойових  дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 18.02.2015

 

   
 

80

 

ГЕЦКО Юрій Михайлович  посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 18.02.2015

 

   
 

81

 

МУДРА Іван Іванович      

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 23.02.2015

 

   
 

82

 

 БАЦУРА Сергій Петрович 

 посвідчення учасника бойових АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 03.03.2015

 

 

   
 

83

 

КУКСА Євген

Олександрович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

03.03.2015

 

   
 

84

 

КУЗНЕЦОВ Віталій Ігорович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

  05.03.2015

 

   
 

85

 

МИХАЙЛИШИН Віктор Мар’янович  

посвідчення учасника 

бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

  10.03.2015

 

   
 

86

 

КУРАШОВ Іван Борисович  посвідчення учасника 

бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  11.03.2015

 

   
 

87

 

РУДИЙ Сергій Володимирович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 13.03.2015

 

   
 

88

 

ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

  посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

17.03.2015

 

   
 

89

 

БУЧОК Микола Олександрович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 19.03.2015

 

   
 

90

 

МАНОЙЛЕНКО Ігор Анатолійович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 31.03.2015

 

   
 

91

 

УРШАНСЬКИЙ Борис Якович

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  01.04.2015

 

   
 

92

 

КЕВЕР Ярослав Іванович  

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 07.04.2015

 

   
 

93

 

КУКСА Вячеслав Валентинович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 08.04.2015

+ заява 28.11.2016

 

   
 

94

 

КОЛОМІЙЧУК Володимир Михайлович

посвідчення учасника бойових АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

 17.04.2015

 

   
 

95

 

МАРУШКО Павло Олександрович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

  21.04.2015

 

   
 

96

 

САВУЛА Сергій Ярославович

  посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  29.04.2015

 

   
 

97

 

КОПЧА  Анатолій Анатолійович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  06.05.2015

 

   
 

98

 

КІШПЕШТА Микола Іванович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 14. 05.2015

 

   
 

99

 

СУПРУНОВИЧ Юрій Мик.

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  19.05.15

 

   
 

100

 

ПЕЧОНКА  Ігор Миколайович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

  м. Виноградів

вул.********

 

 09.06.2015

 

   
 

101

 

ФЕНИЧ Віктор Вікторович

посвідчення учасника  бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 10.06.2015

 

   
 

102

 

ПОП Михайло Михайлович

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 24. 06. 2015 

 

   
 

103

 

КОНЕТ Віктор Миколайович 

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********7

 

 30.07.2015

 

   
 

104

 

БОЙКО Петро Іванович                   

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  05.08.2015

 

   
 

105

 

ЗЕЛЕНЯК Павло Михайлович      

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  05.08.2015

 

   
 

106

 

ЄВДОКІМЕНКО Генадій Дмитрович  

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  20.08.2015

 

   
 

107

 

ДАНКО Микола Іванович

довідка про безпосер. участь в АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 21.08.2015

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 
 

108

 

ДАНКОВИЧ Михайло Михайлович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

  04.09.2015

 

   
 

109

 

ВОРОН Степан Йосипович                посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  07.09.2015

 

   
 

110

 

КОСТЯНЕЦЬ Юрій Йосипович  

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 22.09.2015

 

   
 

111

 

НОДЬ Роман Васильович                

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 22.09.2015

 

   
 

112

 

СЕГЕДА Ростислав Ростиславович      посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

  02.10.2015

 

   
 

113

 

ЦЕПЦУРА Едуард Валерійович        

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 07.10.2015

 

   
     
 

114

 

ФІЗЕР Іван Іванович                        

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

 08.10.2015.

 

 
 

115

 

САВКО Володимир Володимирович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 13.10.2015

 

 
 

116

 

ЧОКОЇ Себастіан Адальбертович     

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 15.10.2015

 

 
 

117

 

ЗЕЛДІ Маріан Іванович                     

 посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 15.10.2015

 

 
 

118

 

СИЧОВ Віктор Володимирович       

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 19.10.2015

 

 
 

119

 

ЧЕРНОГОР Віталій Едуардович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 04.11.2015

 

 
 

120

 

 ДЄРДЬ Віктор Албертович           

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

 05.11.2015

 

 
 

121

 

ІВАШКО Іван Михайлович           

довідка, що залуч. в АТО

 

 м. Виноградів

вул.********

 

 06.11.2015

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 

122

 

ПАВЛІЙ Михайло Михайлович      

Посвідчення учасника бойових дій від АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

06.11.2015

 

 
 

123

 

ЗУБКО Володимир Ярославович      

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

10.11.2015

 

 
 

124

 

КУРІЧЕНКО Анатолій Олександрович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

12.11.2015

 

 
 

125

 

МАРТИНЮК Віктор Вікторович      

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

13.11.2015

 

 
 

126

 

ЛАЙПАНОВ Артур Олексійович           

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

17.11.2015

 

 
 

127

 

ЛІЩИНА Сергій Миколайович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

20.11.2015

 

 
 

128

 

ДЬОРДЯК Василь Васильович  

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

30.11.2015

 

 
 

129

 

ПАЛЬКО Алішер  Закірович   

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

01.12.2015

 

 
 

130

 

КОПАС Роберт Бейлович            

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

04.12.2015

 

 
 

131

 

ВІЗНИЦЬКИЙ Валерій Валерійович   

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

08.12.2015

 

 
 

132

 

КРУПОДЕР Євген Володимирович     

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

08.12.2015

 

 
 

133

 

ФУКАЛЯК   Михайло  Васильович 

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

09.12.2015

 

 
 

134

 

ДАНКАЙ Андрій Андрійович    

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

15. 01.2016

 

 
 

135

 

ГІЛЬ Віталій Миколайович       

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

15. 01.2016

 

 
 

136

 

ІСКОВА Оксана Йосипівна       

 посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

         м. Виноградів

вул.********

 

 29.01.2016

 

 
 

137

 

РОЖКО Олександр  Михайлович    

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

12.02.2016

 

 
 

138

 

 ДАНИЛОВСЬКИЙ Степан Васильович 

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

     м. Виноградів

вул.********

 

16. 02.2016

 

 
 

139

 

ТЕЛЕДЕКОВ Денис Валерійович    

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

         м. Виноградів

вул.********

 

16. 02.2016

 

 
 

140

 

СЛЕПІЧ Сергій Володимирович      

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

      м. Виноградів

вул.********

 

17.02.2016

 

 
 

141

 

КІЦУЛА Андрій Богданович      

довідка про залуч.  в АТО

 

        м. Виноградів

вул.********

 

22.02.2016

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 

142

 

ЗУБАТОВ  Василь Сергійович       

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

25.02.2016

 

 
           
 

143

 

ДУМЧИКОВ  Сергій Віталійович  

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

11.03.2016

 

 
 

144

 

КОВАЛЕНКО Олександр Анатолійович

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

23.03.2016

 

 
 

145

 

ГОЛОВКО Богдан Сергійович               

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

07.04.2016

 

 
 

146

 

ГОЛОВКО  Роман  Михайлович         

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

20.05.2016

 

 
 

147

 

ТЕРПАЙ Сергій Михайлович       

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

23.05.2016

 

 
 

148

 

КУПАР Андрій Ярославович              

довідка учасника АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

27.05.2016

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 

149

 

КОЛІЄНКО Йосип Павлович

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

08.06.2016

 

 
 

150

 

ЧЕДРИК Олег Михайлович                  

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

03.08.2016

 

 
 

151

 

ШТУЛЕР Юрій Степанович       

посвідчення  учасника бойових дій  АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

18.08.2016

 

 
 

152

 

ЯКИЛЯШЕК Михайло Миронович  

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

19.08.2016

 

 
 

153

 

ПІГОР Олександр Олександрович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

20.09. 2016

 

 
 

154

 

ПОПОВИЧ Ян Миколайович        

посвідчення учасника бойових дій   АТО

 

    м. Виноградів

вул.********

 

20.10.2016

 

 
 

155

 

МИХАЛКО Владислав Степанович  

посвідчення учасника бойових дій  АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

20.10.2016

 

 
 

156

 

ХЛЄБУШ Сергій Іванович                                           

посвідчення учасника бойових дій   АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

04.11.2016

 

 
 

157

 

ПІГОР Віктор Юрійович                       

посвідчення учасника бойових дій   АТО

 

   м. Виноградів

вул.********

 

07.12.2016

 

 
 

158

 

ПЕРЕБИЙНІС Роман Олександрович   

посвідчення учасника бойових дій      АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

09.12.2016

 

 
 

159

 

ШЕВЧЕНКО Ольга Сергіївна              

посвідчення учасника бойових дій    АТО              

 

   м. Виноградів

вул.********

 

17.01.2017

 

 
 

160

 

РОЖКО Тетяна  Іванівна                                                                               посвідчення учасника бойових дій   АТО 

 

    м. Виноградів

вул.********

 

18.01.2017

 

 
 

161

 

ПІШТА  Михайло Анатолійович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

06.03.2017

 

 
 

162

 

БАБИЧ Віталій Володимирович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

13.03.2017

 

 
 

163

 

МІЛЮТІН Дмитро Станіславович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

21.03.2017

 

 
 

164

 

ВЕРЕШ Павло Володимирович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

28.03.2017

 

 
 

165

 

НЕГИЗ Михайло Васильович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

10.04.2017

 

 
 

166

 

ЗУБКО Надія Іванівна

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

11.05.2017

 

 
 

167

 

ВУКОЛОВ Дмитро Анатолійович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

17.05.2017

 

 
 

168

 

ПОЛИВАНИЙ Дмитро Володимирович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

19.05.2017

 

 
 

169

 

ОЛЬШАНОВСЬКИЙ Олександр Васильович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

23.05.2017

 

 

 
 

170

 

БАРНИЧ Станіслав Юрійович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

04.08.2017

 

 
 

171

 

ДАНКАНИЧ Василь Васильович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

16.08.2017

 

 
 

172

 

ЧУЛЕЙ Василь

Романович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

16.08.2017

 

 
 

173

 

ЧЕРНЮК Сергій

Павлович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

16.08.2017

 

 
 

174

 

РУФОВ Віктор

Вікторович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

30.08.2017

 

 
 

175

 

БАЛАЖ Вікторія

Вікторівна

вдова учасника АТО, посвідчення для членів сімей військовослужбовців, які загинули під час проходження військової служби

 

м. Виноградів

вул.********

 

31.08.2017

 

 
 

176

 

ШУСТУР

Юрій Юрійович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

31.08.2017

 

 
 

177

 

ДЕНИСЮК

Вадим Вікторович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

08.09.2017

 

 
 

178

 

САКАЛОШ Андрій

Євгенович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

11.09.2017

 

 
 

179

 

ДУДНИК  /КРУТІЙ/

Дар’я  Олександрівна

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

15.09.2017

 

 
 

180

 

МУЗИКА  Олександр

Вікторович

довідка про безпосередню участь в АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

18.09.2017

 

необхідно додати копію посвідчення УБД

 

 

181

 

ВОЛОШИН Федір

Федорович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

19.09.2017

 

 
 

182

 

ТОВТ Іван Іванович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

19.09.2017

 

 
 

183

 

САДОВИЙ Сергій

Володимирович

посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

19.09.2017

 

 

 

184

 

 

 

ШЕСТАК  Роман

 

Григорович

Посвідчення учасника                        

бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

03.10.2017

 

   

 

 

 

185

 

 

 

 

КОВЗОВИЧ  Ігор

Владиславович

Посвідчення учасника бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

17.10.2017

 

   

 

 

186

 

 

 

РОЙКО  Іван   Іванович

Посвідчення учасника

бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

25.10.2017

 

   

 

 

 

187

 

 

 

 

БОРИСОВА Тетяна

Василівна

Посвідчення учасника

 бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

27.10.2017

 

   

 

 

188

 

 

 

ТАЛІ Федір Миколайович

Посвідчення учасника

бойових дій АТО

 

 

31.10.2017

 

   
 

 

189

 

ФУРИК Михайло Михайлович

Посвідчення учасника

бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

7.11.2017

 

   
 

190

 

Зейкан

Сергій Єнович

Посвідчення учасника

бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

9.11.2017

 

   
 

191

 

Вінце Крістіна Сергіївна

Посвідчення учасника

бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

9.11.2017

 

   
 

192

 

Вінце Золтан Жігмундович

Посвідчення учасника

бойових дій АТО

 

м. Виноградів

вул.********

 

9.11. 2017

 

   
                         

 

   
   
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Архіви
Урядові сайти