Головне меню

У міському будинку культури відбулись урочисті заходи, присвячені вшануванню працівників медичної галузі.

Участь в урочистостях взяли заступник міського голови Віталій Любка, голова Берегівської РДА Ігор Вантюх, директор КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал, директор КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков, медики та громадськість.

Привітав присутніх зі святом Віталій Любка:

  • Своє професійне свято ви знову зустрічаєте в непростих умовах: у тривожний час пандемії та цілодобово  знаходитесь на передовій боротьби з коронавірусною хворобою. Вже два роки ви перебуваєте в епіцентрі небезпеки, самовіддано виконуєте свій лікарський обов’язок та віддаєтесь роботі на всі 100 відсотків, вболіваючи за людські долі та життя. А кожний пацієнт, якого виписує лікар додому – це вже ваша перемога! Велика вам подяка за це і низький уклін!

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять колег-медиків, які померли внаслідок COVID-19.

Затим відповідно до розпорядження міського голови Віталій Любка вручив грамоти Виноградівської міської ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків у наданні медичної допомоги та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Виноградівська міська рада

ФОТО

 

Архіви
Урядові сайти