Головне меню

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

      Сьогодні, 30 вересня 2016 р., у читальній залі центральної районної бібліотеки пройшли урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек. З професійним святом працівників бібліотечних установ міста та району привітала начальник інформаційно-аналітичного відділу та зв’язків з громадськістю міської ради Каналош Валерія Петрівна:

            -Ви, бібліотечні працівники, ініціатори участі у грандових проектах та засновники інноваційних підходів до організації роботи, спрямованих на популяризацію друкованого слова.  Сьогоднішнє свято і наше – читачів. Свято всіх тих, хто шанує книгу. Дорогі бібліотечні працівники! Хай зростають ваші книжкові фонди, хай збільшується кількість читачів. Але все це неможливе без вашого міцного здоров'я, миру, щасливої долі, сімейної злагоди і достатку, успіхів у реалізації планів та задумів.

            За високі досягнення у професійній діяльності, впровадження інноваційних форм у роботі, успішну реалізацію заходів, спрямованих на підвищення престижу професії бібліотекаря та з нагоди Всеукраїнського  Дня бібліотек грамотою Виноградівської міської ради нагороджено:

            – Вашкебу Катерину Гейзівну – директора Виноградівської районної центральної бібліотечної системи.

            Подякою Виноградівської міської ради за  вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, збереження духовних цінностей, інформаційне обслуговування населення  та з нагоди Всеукраїнського  Дня бібліотек нагороджено:

            – Попович Наталію Юріївну – бібліотекаря І категорії Виноградівської міської бібліотеки – філії,

            – Яцкович Еріку  Михайлівну – бібліотекаря І категорії Виноградівської районної бібліотеки для дітей.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти