Головне меню

DSC_342925 травня 2016 р.  у Виноградівській ЗОШ №1 відбулась урочиста лінійка та церемонія відкриття пам’ятної меморіальної дошки на честь загиблого в зоні АТО Адальберта Ковача – випускника цього навчального закладу.  У заході взяв участь міський голова Степан Бочкай.

     Стрільцю 128-ї  окремої гірсько-піхотної бригади, виноградівцю Адальберту Ковачу було 36 років, коли він  загинув в районі Дебальцева  у січні 2015 р. Мобілізований воїн до проходження служби в АТО працював на швейному об»єднанні «Гроно».  Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ-го ступеня.

DSC_3378         Кожен з присутніх мав подвійні почуття – гордість за Героя і біль за його втратою. Про це у своїх виступах говорили його батьки, вчителі, представники влади та громадських організацій.

         Після освячення та військового салюту члени родини і  волонтери випустили до неба голубів – символ миру.

          Виноградів шанує свого Героя. На його честь названа одна з вулиць, він є почесним громадянином нашого міста.         Меморіальна дошка відкрита за сприяння громадської організації «Союз ветеранів АТО,         волонтерів «Патріот»  та    Руху  підтримки Закарпатських військових- Виноградів.

DSC_3417

DSC_3398

Архіви
Урядові сайти