Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні, 29 грудня 2021 р., у місті Виноградів пройшли урочисті заходи з нагоди повернення особового складу військової частини з району виконання завдань ООС.

Заходи розпочались на площі Миру, звідки військовослужбовці урочистим маршем пройшлися вулицями Виноградова до своєї військової частини.

З прибуттям до пункту постійної дислокації та успішним виконанням бойових завдань Героїв привітали хлібом-сіллю.

На плацу військової частини  зустрічали та вітали військовослужбовців керівництво району та міста, священнослужителі, рідні та близькі військовослужбовців, волонтери та учнівська молодь.

На урочистостях виступили: командир 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, полковник Олег Гончарук;  в.о.голови Берегівської районної державної адміністрації Віталій Матій; заступник Виноградівського міського голови Василь Тесличко;, капелан 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади о.Андрій Алексеєв.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів в зоні АТО/ООС.

Як зазначив заступник міського голови Василь Тесличко у своєму вітальному слові до військовослужбовців: «Дякуємо Вам, що у важливій справі захисту територіальної цілісності України Ви щодня демонструєте незламність духу, патріотизм, героїзм та мужність.  У всі часи захищати рідну землю було справою честі справжніх патріотів, святим обов’язком кожного громадянина.  Висловлюємо Вам велику вдячність за це – за Вашу відвагу під час виконання бойових завдань у зоні проведення операції об’єднаних сил».

Також під час урочистостей ряд військовослужбовців були нагороджені державними відзнаками, військовими званнями та Архієрейськими грамотами.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти