Головне меню

Відповідно до розпорядження міського голови №134 створено тимчасову комісію з обстеження русла р. Боржава з метою визначення можливості пропуску паводкових вод міжгосподарським меліоративним каналом К-6 і русла р. Боржава та проведено комісійне обстеження.

20 лютого ц.р. між Виноградівською міською радою та Виноградівським МУВГ  укладено договір на  проведення аварійно-відновлювальних робіт із збільшення пропускної здатності водовипуску в тілі водозахисної дамби поблизу будинку №390 вул. Ватутіна в с. Великі Ком’яти.

У зв’язку  з сильним перезволоженням грунту на даний момент немає можливості виконати всі заплановані роботи по даному об’єкту.

Проаналізувавши метеопрогноз на ці вихідні та можливість підняття рівнів води в р.Боржава з можливим підтопленням дворогосподарства в нижній частині вул. Ватутіна прийнято рішення щодо влаштування тимчасової перемички в місці розриву гідротехнічної споруди задля недопущення підтоплення приватних дворогосподарств у с. Великі Ком’яти у зв’язку з погіршенням погодних умов  найближчими днями.

Вчора, 23 лютого ц.р., працівниками Сальвінської дільниці МУВГ виконано роботи із влаштування перемички – тимчасового захисту від затоплення житлових будинків.

Виноградівська міьска рада

Архіви
Урядові сайти