Головне меню

За інформацією постійного координатора проведення заходів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні – ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України:

Із 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні відбудеться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму і смертності на дорогах та пошуку шляхів їх подолання в умовах воєнного часу.

Серед заходів Тижня заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості; міжнародної науково-практичної конференції «Реалізація та розвиток публічної політики у сфері безпеки дорожнього руху під час війни та у повоєнний період».

Окрім цього, заходи Тижня передбачають проведення щорічних традиційних шкільних онлайн-уроків з безпеки дорожнього руху та щорічної загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя».

Також традиційно під час 2-го етапу відбудеться підведення підсумків та оголошення переможців V щорічного  Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт у рамках національного проєкту «Безпечна країна»  та проведення виставки кращих фоторобіт номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Інформацію стосовно Тижня безпеки дорожнього руху можна отримати з наступних джерел:

сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);

YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;

соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.

Архіви
Урядові сайти