Головне меню

До уваги аграріїв та інших зацікавлених осіб

Інформація щодо підсумків економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади за січень-вересень 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ


Інформація щодо економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади за січень-червень 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ


ПАСПОРТ  ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (2021 р.)


Розпочато лімітований відбір кандидатів на проходження першої Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів

         Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та ГО «Ліга інвестиційного розвитку України» започатковують спільний проєкт щодо підготовки спеціалістів інвестиційних офісів (інвестиційні няні) – найнеобхідніших  на сьогодні працівників сфери фандрейзингу для залучення інвестицій у вітчизняні проєкти.

        Стартував лімітований відбір кандидатів на проходження першої Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів.

        Слухачі, окрім набуття знань, будуть здійснювати практичну роботу з підготовки власних інвестиційних проєктів  та гарантованих заявок.

        Більш детально про сертифікаційну програму підготовки спеціалістів інвестиційних офісів можна дізнатися на офіційній сторінці за  цим посиланням:

 http://investment-nanny.com

Відділ економіки Виноградівської міської ради


Стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності

          Державна служба України з питань праці відповідно до Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96, здійснює державний контроль за дотриманням законодавства про працю юридичними особами,  та фізичними особами, які використовують найману працю,  зокрема  з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

       Такі явища, як неформальна економіка й не задекларована праця не тільки обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок,  зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вони сприяють створенню й існуванню недобросовісної конкуренції щодо тих суб’єктів господарювання, які в повному обсязі забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці та соціального забезпечення працівників.

       Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників,   сприяє ухиленню від сплати податків, зменшує надходження до державного й місцевих бюджетів. Працівники,  які не мають належним чином оформлених трудових відносин,  позбавляються права на гідні умови праці,  захист своїх інтересів у сфері праці,  гарантій у соціальному захисті.

     Проблеми неформальної економіки й незадекларованої праці є однією з потужніших перешкод для всіх країн у забезпеченні гідної праці й високих темпів зростання.

     За різними підрахунками частка працівників,  які працюють без оформлення трудових договорів та не сплачують податки,  складає 25-30% залежно від регіону,  галузі,  кваліфікації роботи тощо.  За останніми оприлюдненими даними на офіційному сайті Державної служби статистики України кількість неформально зайнятого населення становить  3237,8 тисяч осіб (21% від загальної кількості зайнятого населення,  тобто кожен п’ятий),  з яких зайнятість у неформальному секторі економіки становила 56 % від загальної кількості осіб,  які зайняті неформально,    тобто 1813,9 тисяч осіб.

    Так,  в рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня не задекларованої праці на 2021 рік Держпраці  за участі представників заінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року проводиться національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої праці та ризики не задекларованої праці для працівників та роботодавців.

     Із липня ц.р. стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності,  які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.

Інформаційні матеріали щодо незадекларованої праці знаходяться за цим посиланням:

(https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/).

Відділ економіки Виноградівської міської ради


Запрошуємо до співпраці потенційних інвесторів та приймаємо пропозиції суб’єктів господарювання різних форм власності та фізичних осіб

щодо поповнення Презентації та надання інвестиційних пропозицій

Валентина Окутіна – начальник відділу економіки Виноградівської міської ради.

Електронна адреса відділу: eko-rda@ukr.net

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

ВІДЕОРОЛИК


До уваги експортерів сільськогосподарської та харчової продукції

До уваги власників об’єктів, споруд, земельних ділянок

До уваги представників бізнесу


До відома суб’єктів господарювання у сфері відновлювальної енергетики та адаптації до змін клімату

Оприлюднюємо лист Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України щодо реалізації інвестиційних проєктів


Інформація щодо економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади за січень-березень 2021 р.

ІНФОРМАЦІЯ


Повідомлення про діючий у 2021 році Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»


Про затвердження нового порядку реєстрації пасік

Архіви
Урядові сайти