Головне меню

З метою забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її рідним послуг, спрямованих на повернення в родину, створюються сім’ї патронатних вихователів. Запровадження послуги патронату — це шанс надати якісну допомогу дітям, які опинились у біді.

          Для втілення цієї ідеї в життя необхідно знайти людей, які б мали можливість і, головне, бажання спробувати себе у ролі патронатних вихователів. Вдалося знайти чудових, відкритих і відповідальних людей, які успішно пройшли первинний  відбір та проходять навчання у м. Івано-Франківськ за спеціальною програмою, затвердженою Міністерством соціальної політики України.

          Далі – непроста, відповідальна, цікава і дуже потрібна робота – забезпечення догляду, виховання, збереження життя та здоров’я дитини в період її перебування в патронатній сім’ї; соціально-педагогічна підтримка дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах; забезпечення належних умов для проживання, харчування, навчання, фізичного та духовного розвитку; підготовка дитини до повернення в біологічну сім’ю чи влаштування в іншу форму сімейного виховання.

          Центр надання соціальних послуг Виноградівської міської ради звертається до всіх небайдужих жителів Виноградівської міської територіальної громади:  

          якщо Ви виявили бажання спробувати себе у ролі патронатних вихователів, які гарантуватимуть дитині сприятливе сімейне оточення та підтримку іі біологічної сім’ї на ранніх етапах кризи, звертайтесь до Центру надання соціальних послуг Виноградівської міської ради за телефоном (03143)2-64-68 та за адресою: м. Виноградів, вул. Миру,43 (Будинок Побуту, 4 поверх, кабінет №1).

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти