Головне меню

Відбулась  щорічна серпнева конференція працівників освіти, позашкільної та дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади.

         У роботі конференції взяли участь та виступили: заступник міського голови Віталій Любка; начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Чабрун; директор  комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрій Свищо.

         Як зазначив Віталій Любка: «Новий навчальний 2022-2023 рік є справжнім викликом для освітян, школярів, батьків та розпочинається в умовах воєнного стану. Але досвід, напрацьовані технології, методи та прийоми навчання, що отримали педагоги під час карантинних обмежень, стали основою для побудови дистанційного навчання  у період дії режиму воєнного стану. В умовах воєнного стану  всі  заклади освіти Виноградівської міської територіальної громади в найкоротші терміни адаптувалися для того, щоб якісно виконувати свій основний обов’язок ― забезпечувати освітній процес. Велика вдячність Вам за це!».

         За вагомий внесок у розвиток освіти територіальної громади, якісну підготовку та проведення різноманітних заходів і конкурсів були нагороджені установи закладів освіти та окремі працівники.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти