Головне меню

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять п’ята сесія міської ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про суспільно-політичну

ситуацію в Україні

Події, що відбуваються на протязі останніх місяців в Україні, викликають глибоку біль, тривогу за долю народу України, держави та нашого краю. Агресивні, жорстокі і нелюдські дії органів центральної влади   привели до того, що силове протистояння переросло у відверті бойові дії. Десятки загиблих, сотні поранених, тисячі травмованих, катування, знущання над людьми, зруйновані та пошкоджені об’єкти – ось страшний результат політики органів центральної влади. Україна опинилась над прірвою громадянської катастрофи. У цій надзвичайно складній ситуації ми, депутати міської ради,

В И Р І Ш И Л И:

         1.Вимагаємо негайного припинення збройних, силових протистоянь та відведення силовиків до місць постійних дислокувань та покарання винних у загибелі громадян України.

2.Вимагаємо від Верховної Ради України прийняти рішення про формування уряду народної довіри та проведення Конституційної реформи.

3.Вимагаємо  прийняття рішення про проведення дострокових виборів Президента України, Верховної ради та місцевих рад.Звернутись до народних депутатів України від Закарпатської області щодо позитивного голосування при розгляді питання про відставку Перезидента України.

4.Керівникам правоохоронних органів району забезпечити виконання основних своїх обов’язків-забезпечення правопорядку в місті.

5.Керівникам підприємств і організацій, установ та структурних підрозділів, що забезпечують життєдіяльність міста вжити всіх заходів щодо їх безперебійного функціонування та виконання ними своїх функцій.

4.Звернутись до мешканців Виноградова, представників політичних партій та громадських організацій із закликом не допускати проявів радикалізму, ескалації насильства, забезпечити мир і правопорядок у місті.

 

 

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                        С.З.БОЧКАЙ

Архіви
Урядові сайти