Головне меню

Сьогодні, 29 березня 2017 р., у Виноградівській міській раді відбулась розширена нарада з керівниками установ, підприємств, організацій та навчальних закладів міста, на якій обговорювався хід проведення місячника озеленення,  санітарної    очистки    та благоустрою міста.

Вів нараду міський голова Степан Бочкай, який, зокрема, наголосив, що у березні – квітні 2017 р. проводиться традиційний місячник  озеленення, санітарної очистки та благоустрою міста. Також визначені загальноміські  дні благоустрою: 31 березня – 1 квітня  2017 року  та 28 – 29  квітня 2017 року. На нараді акцентувалась увага на дотриманні запровадженого щоп’ятниці санітарного дня очистки прилеглих територій та утримання зелених насаджень.

 

Затим  присутнім на нараді керівникам установ, підприємств, організацій та навчальних закладів міста було повідомлено про закріплені  за ними території, де має бути організовано проведення очистки, впорядкування прилеглих територій, тротуарів, клумб, скверів, а також вжиття заходів по  оновленню фасадів, покрасці малих архітектурних форм та інших елементів благоустрою.

Також на день масового проведення прибирання в Дні благоустрою та санітарної очистки організаціям бюджетної сфери міста буде надано безкоштовний вантажний транспорт ВУЖКГ для  вивезення сміття та сухостою з прилеглих територій.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти