Головне меню

Повідомлення про оприлюднення щодо перейменування вулиці Партизанська на вулицю Олександра Чорного в селі Великі Ком’яти  Виноградівської міської територіальної громади

Повна назва документа:

Перейменування вулиці Партизанська на вулицю Олександра Чорного в селі Великі Ком’яти Виноградівської міської територіальної громади – з метою вшанування пам’яті воїна-героя України, згідно вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, юві­лейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Орган, що прийматиме рішення про внесення на розгляд ради рішення про найменування (перейменування) об’єкта (наприклад, вулиці)  та подає на розгляд ради всі необ­хідні документи:

Виконавчий комітет Виноградівської міської ради (meriya1@vin-rada.gov.ua)

Процедура громадського обговорення

Дата початку та строки здійснення процедури

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, юві­лейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення гро­мадського обговорення під час розгляду питань про присвоєн­ня юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святко­вих дат, назв і дат історичних подій», громадське обговорення щодо перейменування вулиці розпочато з дня  оприлюднення повідомлення, а саме: 22 червня 2022 року на сайті Виноградівської міської ради (https://vin-rada.gov.ua) та триватиме до 22 серпня 2022 року.

Способи участі громадськості

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до переліку вулиці, яка підлягає перейменуванню.  Усі зауваження і пропозиції одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду комісії. За результатами розгляду, комісія враховує одержані зауваження або вмотивованого їх відхилення.

 Ознайомлення 

З пропозиціями щодо перейменування вулиці та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 38/а, перший поверх, каб. 1.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Зауваження і пропозиції щодо перейменування вулиці подаються до Виноградівської міської ради на адресу: м. Виноградів, пл. Миру, 5 або електрону адресу: ar_vin@ukr.net.

Строк подання зауважень і пропозицій:

Становить 2 місяці, тобто до 22 серпня 2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти