Головне меню

Цього року у зв’язку з аварійним станом доріг державного значення М-23 (вул. Ардовецька), Т-07-19 (вул. І. Франка) та обласної дороги загального користування Виноградово-Теково-Неветленфолу (вул. Персикова)  Виноградівською міською радою направлено ряд звернень до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля (04.02.2019 р., 21.02.2019 р.), дирекції Служби автомобільних доріг Михайла Поповича (28.01.2019 р., 25.03.2019 р.).

            Міський голова Степан Бочкай з метою впливу на ситуацію провів ряд перемовин з керівником Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайлом Поповичем, його заступником Василем  Руричем з подальшим обстеженням  перерахованих доріг, а також з депутатами обласної ради від  Виноградівського району Владіславом Поляком, Романом Фурманом, Карлом Резешем, Федором Ісайовичем та  народним депутатом Валерієм Лунченко щодо сприяння у вирішенні питання ремонту вказаних доріг.

            За результатами цих переговорів депутатами Закарпатської обласної ради від Виноградівського району Владіславом Поляком, Романом Фурманом, Карлом Резешем, Федором Ісайовичем було подано та проголосовано обласними депутатами   на сесії облради 4 квітня ц.р.  спільний депутатський запит щодо критичної ситуації на ділянці дороги державного значення Іршава – Виноградово.          

            Як результат переговорів та обстежень – розпочаті ремонтні роботи  аварійної ділянки дороги державного значення М-23 по вул. Ардовецькій у місті.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти