Головне меню

Сьогодні, 6 серпня 2021 р., голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков разом із головою Берегівської райдержадміністрації Ігорем Вантюхом, головним епідеміологом Закарпатської області Вікторією Тимчик відвідали місто Виноградів.

Робочий візит розпочався з зустрічі очільника краю з Виноградівським міським головою Степаном Бочкаєм та його заступником Віталієм Любкою, представниками виконавчих органів територіальних громад колишнього Виноградівського району, керівниками відділів освіти та медицини.

Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, а саме: про загальну епідемічну ситуацію на території громад та в Україні в цілому, про вакцинацію населення та, зокрема, освітян.

Як зазначив Анатолій Полосков: «Уряд змінив умови роботи закладів освіти під час карантину. Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. № 787 внесено зміни до постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, згідно з якими у разі встановлення «жовтого», «помаранчевого», «червоного» рівня епідемічної небезпеки забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації».

На даний час відсоток вакцинації освітян на території Виноградівської міської ТГ складає 16,2, а у сусідній Пийтерфолвівській громаді – 29, 8%.  Тому необхідно активізувати імунізацію педагогів з тим, щоб розпочати новий навчальний рік у звичному режимі, без елементів дистанційного навчання.

Також для більшого охоплення вакцинацією населення на Закарпатті розроблено новий алгоритм. Згідно з ним центри вакцинації їдуть у населені пункти та вперше проводитимуться виїзди по школах та до маломобільних верств населення – осіб, які не можуть самостійно прийти у пункт щеплення.

Також всі бажаючі зможуть отримати щеплення на базі сільських шкіл, де працюватимуть мобільні бригади.

З роботою Центру вакцинації, що знаходиться у міському будинку культури, голову Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова ознайомила директор КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал. Анатолій Полосков оглянув місце проведення щеплення, поспілкувався з громадянами, які виявили бажання вакцинуватися,  з волонтерами, які працюють у Центрі з перших днів роботи, та з медичним персоналом, що працює в даному Центрі, наголосив на важливості роботи, яку вони виконують та висловив їм щиру вдячність.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти