Головне меню

16 листопада, у Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася зустріч голови Виноградівської міської територіальної громади Степана Бочкая та генерала поліції третього рангу Ярослава Колесника.

Під час зустрічі йшлося про подальше впровадження та розвиток у Виноградівській міській територіальній громаді проєкту «Поліцейський офіцер громади». Відповідно до даного проєкту, поліцейські офіцери будуть проживати на території громади та працювати заради правопорядку та безпеки місцевих жителів.

Метою зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю. Відтепер, згідно з договором, найближчим часом у Виноградівській територіальній громаді запрацює поліцейська станція та з’явиться офіцер, який нестиме службу та дбатиме про безпеку жителів.

Як зазначив генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник, укладений поліцією меморандум є черговим підтвердженням того, що нам довіряють найважливіше – безпеку кожного жителя громади. Це ще один факт про те, що люди розраховують на нашу допомогу та захист. Ми ж, у свою чергу, докладемо для цього всіх зусиль.

Степан Бочкай висловив впевненість, що впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» у Виноградівській міській територіальній громаді дозволить поліцейському офіцеру орієнтуватися на потреби мешканців громади, підтримувати постійний контакт з ними, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти