Головне меню

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, протягом 14-16 квітня по території Закарпатської області очікується ускладнення погодних умов.

14 квітня: протягом доби значні опади, переважно у вигляді дощу, в горах подекуди мокрого снігу та снігу. В горах налипання мокрого снігу, на високогір’ї хуртовини, подекуди посилення північного вітру 15-20 м/с, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця.

14-16 квітня зниження температур повітря: вночі 0-5° тепла, в горах місцями 0-5° морозу, вдень 3-8° тепла, в горах місцями 2° морозу – 3° тепла.

15-16 квітня: триватимуть опади у вигляді дощу, в горах – у вигляді мокрого снігу та снігу. Вночі та вранці: в горах налипання мокрого снігу, на високогір’ї хуртовини, подекуди посилення північно-західного вітру 15-20 м/с, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця.

Ускладнення погодних умов 14-16 квітня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху транспорту на окремих ділянках гірських доріг вулиць. На високогір’ї ускладниться перебування людей на відкритому повітрі, в результаті розвитку хуртовин існуватиме високий ризик втрати орієнтирів на місцевості та переохолодження.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти