Головне меню
            27 жовтня на Закарпатті відбулось термінове засідання Ради оборони області. Одне з питань порядку денного стосувалося ситуації з енергопостачанням у регіоні та систематизації черг відключень населених пунктів у зв’язку з відповідним рішенням НЕК “Укренерго”.
       Як розповів голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, декілька днів поспіль аварійні відключення відбувалися за раніше затвердженими чергами на випадок аварій до швидкого відновлення, які не передбачали системне вимкнення електроенергії на довготривалий термін по всій країні.
        Бомбардування терористами нашої енергосистеми призвели до таких обставин. Потрібно враховувати, що енергосистема – це складний механізм, а новий формат подачі електрики – трудомісткий процес.

“У зв’язку з цим громади Закарпаття могли спостерігати тривалі відключення в одних і тих самих населених пунктах регіону або відключення окремих вулиць”, – зазначив очільник області.
Нові обставини вимагають перегляду планів вимкнення та систематизації цього процесу. Потрібно врахувати, щоб лікарні, екстрені служби, насосні станції та інше працювали без зупинки. На це потрібен деякий час.
“Тому прошу всіх поставитися з розумінням. Фахівці НЕК “Укренерго” 24/7 працюють над стабілізацією графіків аварійних відключень”, – зазначив очільник ОВА.
Архіви
Урядові сайти