Головне меню

У міському будинку культури сьогодні, 30.03.2021 р., відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєктах містобудівної документації. На  слуханнях були присутні представники міської ради, фахівці, депутати міської ради, розробники проєктів та громадськість.

            На день проведення громадських слухань із 4-х пропонованих до розгляду проєктів письмове зауваження  поступило тільки по одному проєкту – Звіту  про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) містобудівної документації «Детального плану території  громадської та житлової забудови  для будівництва магазину з надбудованими квартирами  в  м.Виноградів  по вул.Миру, 29». 

            Під час обговорень представники громадськості – мешканці багатоквартирних будинків по вул. Миру №№29, 35 – висловили зауваження  та пропозиції.

            Враховуючи всі пропозиції,  даний проєкт детального плану  вирішено направити на доопрацювання для врахування зауважень і пропозицій з проведенням повторних громадських слухань.

                        Інші проєкти рекомендовані на розгляд чергового засідання виконкому міської ради для подальшого затвердження згідно чинного законодавства. 

            Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти