З метою забезпечення належного рівня безпеки життєдіяльності населення нашої громади, в тому числі і своєчасного та якісного реагування на надзвичайні ситуації Виноградівською міською радою продовжується робота щодо створення місцевої пожежної команди у с.Великі Ком’яти та с.Велика Копаня.

16 листопада заступником міського голови Василем Тесличко проведено робочу зустріч з заступниками начальника головного управління ДСНС України у Закарпатській області, полковниками служби цивільного захисту Василем Варгою та Ярославом Бабяком. Під час зустрічі обговорено питання щодо перспективи створення місцевих пожежних команд на території нашої громади.

У співпраці з Виноградівською міською радою Головне управління ДСНС України у Закарпатській області підготує вогнеборців та сприятиме в отриманні пожежного автомобіля.

Пожежна команда с.Великі Ком’яти, окрім населеного пункту для  дислокації, також обслуговуватиме села Онок та Боржавське.

Також щодо місцевої пожежної команди в с.Підвиноградів подано матеріали на участь у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, який проводить Єврорегіон «Карпати-Україна». У разі перемоги кошти підуть на ремонт гаражного приміщення.