Головне меню

Із 6 грудня 2021 р. на всій території України посилилися карантинні обмеження. Відповідно до змін, на “жовтому” рівні можуть працювати можуть лише ті громадські заклади, де всі співробітники мають принаймні одну дозу вакцини проти коронавірусу або чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.

Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ: жовтий COVID-сертифікат чи довідку форми о63-О.

Тож, з метою організації належного контролю за додержанням протиепідемічних та обмежувальних заходів у нашому місті продовжується робота рейдових груп щодо перевірки дотримання карантинних обмежень, спричинених коронавірусною хворобою.

Так, протягом тижня (із 6 по 10 грудня), робочою групою в складі представників міської ради, Національної поліції та Держпродспоживслужби проведено біля 30 рейдових перевірок, в ході яких перевірено роботу суб’єктів господарювання різних форм власності, в тому числі наявність COVID-сертифікатів про щеплення у працівників та відвідувачів.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти