З метою організації належного контролю за додержанням протиепідемічних та обмежуваних заходів у місті Виноградів активно проводяться рейдові перевірки. До складу даних груп включено представників міської ради, райдержадміністрації, поліції та Держпродспоживслужби.

Таким чином, 3 та 4 грудня ц.р. у місті відбулися чергові рейди, в ході яких  було перевірено роботу ТОВ «Урожай» (малий ринок), підприємство «Ринок» (великий ринок) та інші суб’єкти господарювання.

Під час проведення рейдів з працівниками закладів торгівлі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота та наголошується на необхідності безумовного дотримання протиепідемічних та карантинних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.