Головне меню

Сьогодні, 5 серпня, у малому залі адмінбудинку Виноградівської міської ради, за ініціативи Закарпатського обласного центру соціальних служб обласної державної адміністрації проведено семінар–навчання з елементами тренінгу для представників територіальних громад Берегівського та Хустського районів. Участь у семінарі взяли понад 20 працівників соціальних служб.

Темою навчання слугували питання: запобігання та протидія домашньому насильству, насильство за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Згідно порядку денного, під час семінару навчання виступили: Кацьора А.І. – начальник відділу підвищення професійних компетенцій надавачів соціальних послуг та спеціалісти цього ж відділу: методист – Мушак М.М., практичний психолог – Тягур О.І. та соціальна педагогиня Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги Симулик В.М.

Всі присутні семінару проявили активність та зацікавленість даною темою.

Також учасники семінару мали можливість пропонувати інші теми для розгляду та отримали вичерпні роз’яснення на поставлені запитання.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти