Головне меню

На виконання розпорядження Виноградівського міського голови від 19.10.2021 №244  „Про затвердження плану заходів в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства”  та з метою формування у громадськості „нульової толерантності” до різних форм насильства, привернення уваги до жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок у період з 25 листопада по 10 грудня 2021 року на території Виноградівської міської територіальної громади проведено ряд заходів.

Зокрема, на офіційному сайті Виноградівської міської ради та сторінці Центру надання соціальних послуг у соціальній мережі „Фейсбук” розміщено тематичні листівки, відеоматеріали, у бібліотеках до уваги відвідувачів презентовано книжково-ілюстративні виставки „Стоп насильству!”, в закладах  загальної середньої освіти з учнями проведено тематичні бесіди, години спілкування, виховні години, які мали на меті проведення аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, що сприяють вихованню людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав, обов’язків та власного здоров’я.

Центром надання соціальних послуг Виноградівської міської ради в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» заплановано  та проведено ряд тематичних заходів, лекцій, відео-лекторіїв та тренінгів за участі учнівської, студентської молоді та мешканців громади.

Основною метою даних заходів було ознайомлення дітей, молоді з актуальністю проблеми насильства у родинному та шкільному середовищі, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, окреслити механізм захисту прав дітей.

Під час проведення заходів організовано зустріч учнів, студентів навчальних закладів громади з представниками  Центру надання соціальних послуг Виноградівської міської ради, служби у справах дітей Виноградівської міської ради, Виноградівського бюро правової допомоги та ювенальної превенції Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області щодо попередження насильства.

Також з метою з’ясування основних причин  такого ганебного явища, як торгівля людьми, що принижує людську гідність та порушує права людини проведено опитування серед мешканців громади на тему: „Що Ви думаєте про сучасне рабство?”. Під час спілкування з жителями громади обговорено правила безпечного виїзду та перебування за кордоном.

У рамках кампанії проведено інформування населення про права осіб, постраждалих від домашнього насильства, насильства за ознакою статі та механізм їх реалізації, про послуги, які надають загальні та спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб, способи їх одержання, відповідальність осіб, які вчинили домашнє насильство, насильство за ознакою статі.

Пам’ятайте: формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства має  стати консолідуючим фактором нашого життя.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти