Як повідомило ВУЖКГ, у зв`язку  з ремонтними роботами на міському водопроводі на перехресті вул.І.Франка-М.Польова 18 вересня 2020 р. з 10:00 до 14.00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання частини міста, а саме: вул.М.Польова (від перехрестя М.Польова-І.Франка в бік вул.Кухаренка), І.Франка (від перехрестя вул.М.Польова- І.Франка до ВПУ-34), Комунальна, Петефі, Онуфрія, Севлюшська, Ревейса, Дружня, Патона, Корольова, Курчатова, Комарова, Чкалова, Соборності, Вишнева, Космонавтів, Карпатська, Гінцака, Терешкової, Зелена, Гагаріна, Нова, пров.Новий, Рощахівського, Об’їздна, Міська, Кухаренка, Тиха, Народна, Квіткова, О.Теліги, Ардовецька, Кооперативна, Армійська, Довженка, Висоцького, Гички.

Також  у зв`язку з ремонтними роботами по ліквідації аварійної ситуації на міському водопроводі по вул.Достоєвського 18 вересня 2020 р. з 10:00 до 14.00 к.ч. буде припинено водопостачання вул.Достоєвського, Гандери, Руська, Б.Хмельницького, пл.Миру, вул.Миру, Шевченка, Станційна, Тюльпанів та прилеглі до наведених вулиці (М.Лучкая, Героїв Майдану, Вчительська, Королівська, Заводська і т.д.), мікрорайони  «Промінь» та по вул. Корятовича.