Сьогодні, 9 листопада 2021 р., відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З цієї нагоди у виставковій залі «Імпасто» відбулись урочистості за участі заступника міського голови Віталія Любки, помічника-консультанта народного депутата України Ігоря Вантюха, працівників культури та громадськості.

Як сказав у вітальному слові Віталій Любка: «Завдяки копіткій праці працівників культури, завдяки вашому безперервному творчому пошуку, досвіду і таланту зберігаються та розвиваються кращі народні традиції, збагачується наше мистецтво. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги у роботі!».

Затим відповідно до розпорядження міського голови ряду працівників культури були вручені грамоти Виноградівської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Музичні номери присутнім подарували викладачі: Виноградівської мистецької школи імені Бели Бартока Беата Сорводі; Широківської мистецької школи Аліна Дячук; Олешницької мистецької школи Іван Лях та учениця Виноградівської мистецької школи ім. Бели Бартока Корнелія Шпірь.