Головне меню

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня у міському Будинку культури пройшли урочистості з нагоди весняного свята, на якому були присутні керівники міста, району, підприємств, організацій та жінки, які працюють у різних галузях.

            Присутніх  привітав перший заступник міського голови Василь Ціцей, який, зокрема, сказав:

–    Важливою є роль жінки в суспільно-громадському житті нашого міста, краю, держави. Ви організовуєте виробництво, вирощуєте сільськогосподарську продукцію, лікуєте людей, навчаєте підростаюче покоління. Ви поряд з чоловіками захищаєте нашу Вітчизну, забезпечуєте правопорядок, займаєтесь громадською роботою. І при цьому залишаєтесь берегинями сімейних цінностей, ніжними матерями, чуйними дружинами, люблячими сестрами та дочками, трудолюбивими колегами. Щира  подяка Вам і низький уклін за Вашу працю.  за вашу підтримку, за доброту і терпіння. В цей чудовий день  від імені Виноградівської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто  ще раз вітаю вас із святом та від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту і сімейного благополуччя.

            Відповідно до розпорядження міського голови з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня  грамотами  Виноградівської міської ради нагороджено:

  • жінок ініціативної групи «Небайдужий Виноградів»,
  • завідуючу виробництвом ТОВ «Багатопрофільний санаторій  «Теплиця» Вислинську Надію Василівну,
  • заступника головного лікаря з охорони дитинства і материнства КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубляк Олесю Йосипівну,
  • швачку ТОВ «Сандерс-Виноградів» Лемак Яну Степанівну,
  • вихователя закладу дошкільної освіти «Ясла-садок №6» Меренич Наталію Іванівну,
  • провідного спеціаліста відділу з питань управління комунальним майном, що знаходиться у власності територіальної громади м. Виноградів Тупицю Тетяну Іванівну,
  • продавця магазину продовольчих товарів на ринку «Центральний» Коцан Сабріну Володимирівну.

            Також грамотою Закарпатської обласної ради нагороджено секретаря міської ради Зеленяк Катерину Петрівну.

            Велику концертну програму для гостей свята дали викладачі та учні Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока.

            На завершення святкового заходу всі жінки отримали троянди.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти